WYCENA TELEFONICZNIE - 795 026 152 ZADZWOŃ
PRZEPROWADZKI 
TRANSPORT MEBLI I AGD
USŁUGI TRANSPORTOWE
 TAXI BAGAŻOWE
PRZEPROWADZKI MAZOWIECKIE 

Przeprowadzki Legionowo


Firma zajmuje się przeprowadzkami na terenie Legionowa i okolic. Prowadzimy usługi transportowe przede wszystkim mebli i sprzętu agd/rtv. Specjalnością nasza są też przeprowadzki biur, firm i instytucji. Podejmujemy się prywatnych przeprowadzek, jak też dużych przedsiębiorstw. Nasz ekipa jest zgrana i doświadczona.Wykona każdą czynność związaną z przeprowadzką. Od zabezpieczenia sprzętu, poprzez przewiezienie, wnoszenie rozpakawanie i zmontowanie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.Taxi bagażowe mamy uzależnione od pojemności przewożonego towaru. Zapraszamy do współpracy i niezobowiązującej wyceny usługi.


Usługi, które wykonujemy to:

-transport między miastami, a także do krajów UE

-montaż i demontaż mebli i różnych sprzetów

-odbiór towaru, mebli, sprzetu agd/rtv ze sklepów

-rozładunek i załadunek, wnoszenie i znoszenie przedmiotów, mebli


Usługi transportowe Legionowo


Usługi transportowe Legionowo są wykonywane na najwyższym poziomie. Świadczą o tym klienci, którzy  do nas wracają i korzystają ponownie z usług lub polecają nas swoim znajomym. Nie ma to jak ich zadowolenie. Działamy zgodnie z Państwa wytycznymi tak, aby zapewnić najwyższą jakość usług dla każdego klienta. Przeprowadzki mieszkań i firm to nasza specjalność. Zapraszamy do korzystania z naszych usług już dzisiaj. Możemy pomóc także w doradztwie i zaplanować Państwa transport od a do z. Specjalizujemy się także w montażu i demontażu mebli oraz odbiorze ze sklepów. Zapraszamy.

Wnoszenie mebli Legionowo

Transport z Legionowa


Przeprowadzki Transport Warszawa Legionowo Warszawa

Działamy na terenie: Warszawa Legionowo Warszawa, Serock, Jabłonna, Nieporęt, Wieliszew, Batorego, Generała Roi, Jagiellońska, Kozłówka, Młodych, Piaski, Sobieskiego, III Parcela i wiele innych okolicznych miejscowości.

Jeździmy także do miast: Warszawa Legionowo Warszawa Białystok Lublin Toruń Bydgoszcz Sosnowiec Szczecin Gdynia Katowice Radom Elbląg Siedlce Bielsko-Biała Zabrze Ruda Siedlce Śląska Olsztyn Dąbrowa Górnicza Rybnik Poznań Łódź Kraków Wrocław Gorzów Wielkopolski Tychy Częstochowa Siedlce Rzeszów Kielce Gdańsk Gliwice Siedlce Bytom .