WYCENA TELEFONICZNIE - 795 026 152 ZADZWOŃ
PRZEPROWADZKI 
TRANSPORT MEBLI I AGD
USŁUGI TRANSPORTOWE
 TAXI BAGAŻOWE
PRZEPROWADZKI MAZOWIECKIE 

Przeprowadzki Żuromin

Nasza firma oferuje usługi przeprowadzkowe na terenie Żuromina i okolic. Kompleksowa i fachowa obsługa ze wszystkim sobie poradzi.Gwarancja jakości.Dysponujemy zarówno małymi samochodami przeznaczonymi do taxi bagażowe, jak i większymi busami i ciężarowymi.Przeprowadzki mieszkań, biur i firm. Posiadamy niezbędne materiały do zabezpieczenia Państwa rzeczy.Nasza firma transportowa zapewnia pełny zakres usług dla osób prywatnych oraz każdej firmy na terenie Żuromina i okolic.Doradztwo i zabezpieczenie GRATIS. Zaufaj naszej firmie, a na pewno się nie zawiedziesz. Przeprowadzka to dla nas pestka. Zapraszamy do współpracy. Czekamy na kontakt i pytania telefonicznie.

- Transport i wnoszenie meblil

- przeprowadzki mieszkań i biur

- przewóz agd, rtv, szaf, kanap, mebli

- odbiór materiałów budowlanych i zakupów

- materiały zabezpieczeniowe folie, pasy, koce

- demontaż i montaż gabarytów

- wywóz mebli i starych gratów

- zawsze miła amosfera i profesjonalizm

Usługi transportowe Żuromin

Wykonujemy usługi transportowe na terenie całej Polski i Europy. Każde meble i przedmioty wymagające szczególnej uwagi zabezpieczamy na życzenie klienta foliami streczowymi i bąbelkowymi. Przy wnoszeni cięższych przedmiotów dysponujemy również pasami i wózkami transportowymi. Możesz liczyć na nas i zapewnić sobie spokojny transport do miejsca przeznaczenia korzystając z naszej firmy. Zapraszamy osoby prywatne do przeprowadzki mieszkań oraz klientów biznesowych do transport z firm. Na życzenie przedstawiamy referencje. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. 

transport na paletach

przewóz mebli Żuromin

Przeprowadzki Żuromin

Przeprowadzki i Transport Warszawa Żuromin Warszawa

Miejscowości, w których świadczymy nasze usługi: Warszawa Żuromin Warszawa, Bieżuń, Kuczbork-Osada, Lubowidz, Lutocin i Siemiątkowo.

Przeprowadzki i transport: Warszawa Żuromin Warszawa Kraków Gdańsk Łódź Gorzów Wielkopolski Bydgoszcz Zabrze Elbląg Lublin Radom Wrocław Siedlce Rzeszów Bytom Dąbrowa Górnicza Olsztyn Ruda Śląska Katowice Rybnik Gliwice Tychy Kielce Bielsko-Biała Gdynia Toruń Białystok Poznań Szczecin Sosnowiec