WYCENA TELEFONICZNIE - 795 026 152 ZADZWOŃ
PRZEPROWADZKI 
TRANSPORT MEBLI I AGD
USŁUGI TRANSPORTOWE
 TAXI BAGAŻOWE
PRZEPROWADZKI MAZOWIECKIE 

Przeprowadzki Sokołów Podlaski


Witamy, nasza firma zajmuje się przeprowadzkami na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic.Przeprowadzki biur, firm i mieszkań Sokołów Podlaski. Spakujemy towar tak, aby bezpiecznie go przewieźć na miejsce.Dostawa ze sklepów do domu mebli i sprzętu agd/rtv.Prowadzimy także wynajem aut wraz z kierowcą na przeprowadzki i usługi transportowe  na terenie Sokołowa Podlaskiego. Załadowanie i rozładowanie towaru.Przeprowadzka możliwa z jednym, dwoma lub trzema pracownikami.Konsultacje oraz wycena w miłej atmosferze i bezpłatnie. Nasza firma jest zawsze do usług.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


Usługi, które wykonujemy to:

-taxi bagażowe

-odbiór sprzetu i mebli ze sklepów i dowóz do domu

-przeprowadzki domów, mieszkań i biur między miastami

-montaż oraz demontaż mebli

-przeprowadzki do krajów UE

-znoszenie i wnoszenie mienia


Usługi transportowe Sokołów Podlaski


Nasza firma jest doświadczona w branży transportowej. Taxi bagażowe dojedzie jak szybko będzie to możliwe. Usługi, które świadczymy są na wysokim poziomie. Dbamy o mienie Państwa jak o swoje. Zabezpieczamy wszystko i bezpiecznie dowozimy na miejsce. Stawiamy na zadowolenie każdego klienta. Klient nasz pan.W razie jakichkolwiek pytań-proszę o kontakt telefoniczny. Wykonujemy transport towarów z wniesieniem do mieszkania oraz montaż i demontaż mebli. Zamów usługę a my się wszystkim zajmiemy od a do z.


Pakowanie domuKartony do Przeprowadzki

transport Sokołów Podlaski

Przeprowadzki Transport Warszawa Sokołów Podlaski Warszawa

Jeździmy po terenach: Warszawa Sokołów Podlaski Warszawa, Kosów Lacki, Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie i Sterdyń.

Przeprowadzka i transport w miastach : Warszawa Sokołów Podlaski Warszawa Katowice Gdańsk Lublin Radom Łódź Zabrze Toruń Kraków Rzeszów Gliwice Kielce Tychy Gdynia Siedlce Gorzów Wielkopolski Poznań Wrocław Bielsko-Biała Dąbrowa Górnicza Ruda Bydgoszcz Śląska Szczecin Elbląg Bytom Sosnowiec Białystok Rybnik Olsztyn .