WYCENA TELEFONICZNIE - 795 026 152 ZADZWOŃ
PRZEPROWADZKI 
TRANSPORT MEBLI I AGD
USŁUGI TRANSPORTOWE
 TAXI BAGAŻOWE
PRZEPROWADZKI MAZOWIECKIE 

Przeprowadzki Sochaczew


Nasza firma transportowa zaprasza serdecznie do skorzystania z usług na terenie Sochaczewa. Mamy we flocie różne rodzaje taxi bagażowe,z różną ładownością Przeprowadzki mieszkań, biur i firm.Każda czynność związana z przeprowadzką może być wykonana przez naszą firmę. Ludzie, których zatrudniamy są dobrze zorganizowani i doświadczeni. Są sprawni i fachowi. Wykonują polecenia, dbając o najmniejszy szczegół.Przeprowadzka możliwa z jednym, dwoma lub trzema pracownikami- na Państwa życzenie. Profesjonalny transport Sochaczew tylko z nami.Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.


Usługi, które wykonujemy to:

-taxi bagażowe, które jeździ z transportem między miastami

-przeprowadzki mieszkań i domów do innych miast lub  krajów UE

-transport mebli,antyków,  sprzetu agd i rtv, materiałów budowlanych

-odbiór ze sklepów sprzetu i mebli

-montaż/demontaż, mamy do tego przeznaczone narzędzia


Usługi transportowe Sochaczew


Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją i profesjonalizmem. Dbamy o każdy przedmiot. Mamy referencje i doświadczenie w tej dziedzinie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług transportowych na terenie Sochaczewa oraz okolicznych miejscowości. Przetransportujemy, wniesiemy i zabezpieczymy Państwa mienie na życzenie. Jeśli szukasz odpowiedniej przeprowadzkowej firmy to możesz na nas liczyć za każdym razem.
Transport i Przeprowadzka Sochaczew

Transport Sochaczew

Przeprowadzki Transport Warszawa Sochaczew 

Warszawa

Działamy na terenie: Warszawa Sochaczew Warszawa, Teresin, Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów, Rybno, Chodaków, Boryszew, Trojanów, Karwowo, Czerwonka, Rozlazłów, Żelazowa Wola, Mokas, Kożuszki Parcel, Czyste, Lotnisko, Kozłów Biskupi, Kąty, Altanka, Kornelin, Józin, Helenka, Plecewice, Olszowiec, Skutki. 

Wykonujemy transport i przeprowadzki do miast: Warszawa Sochaczew Warszawa Wrocław Białystok Bielsko-Biała Rybnik Łódź Bytom Gdańsk Gorzów Wielkopolski Radom Elbląg Poznań Częstochowa Tychy Siedlce Ruda Śląska Rzeszów Lublin Gdynia Zabrze Kraków Olsztyn Bydgoszcz Katowice Szczecin Toruń Dąbrowa Górnicza Gliwice Sosnowiec Kielce .