WYCENA TELEFONICZNIE - 795 026 152 ZADZWOŃ
PRZEPROWADZKI 
TRANSPORT MEBLI I AGD
USŁUGI TRANSPORTOWE
 TAXI BAGAŻOWE
PRZEPROWADZKI MAZOWIECKIE 

Przeprowadzki Płock

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach wykonywanych na terenie Płocka i okolic. Przeprowadzki mieszkań, firm i biur. Pomożemy Państwu przy każdej czynności związanej z transportem i przeprowadzką. Posiadamy takie materiały jak kartony, folie, pasy, koce. Wszystko co służy zabezpieczeniu , aby nic nie stało się Państwa mieniu. Będzie przede wszystkim bezpiecznie i na czas. Mamy w swojej ofercie także przewóz i transport mebli i różnego rodzaju sprzętów. Taxi bagażowe zjawi się nawet w 20min.


Nasza firma wykonuje przeprowadzki na wysokim poziomie.

-odbiór sprzetu agd i rtv ze sklepów

-zapewniamy transport mebli między miastami

-przeprowadzki także międzykrajowe, do krajów UE

-wnoszenie i znoszenie przedmiotów, mebli

-montaż i demontaż różnego rodzaju sprzetów


Usługi transportowe Płock


Wykonujemy tak prace, aby każdy klient był zadowolony. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tej branży.Profesjonalne i komplekoswe przeprowadzki na terenie Płocka tylko z nami. Zapraszamy do współpracy. Szeroki wachlarz usług transportowych może zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortową sytuację w przypadku chęci powierzenia nam całego transportu do wykonania. Dysponujemy samochodami dostawczymi małymi i dużymi w zależności od potrzeb. Nie boimi się dużych przeprowadzek i transportu za granicę. Zadzwoń bezpośrednio i wyceń przeprowadzkę. 


przeprowadzki płock

Transport i zabezpieczenie telewizora w Płocku

Przeprowadzki Transport Warszawa Płock Warszawa

Działamy na terenie: Warszawa - Płock Warszawa, Radziwie, Kostrogaj, Ośnica, Biała Nowa, Powsino, Chełpowo, Trzepowo, Winiary, Borowiczki, Imielnica, Podolszyce, Budy Dolne, Ciechomice, Góry, Longinus, Tokary.

Jeździmy także do miast: Warszawa Płock Warszawa Bielsko-Biała Kraków Elbląg Ruda Śląska Łódź Wrocław Bydgoszcz Białystok Poznań Gdańsk Szczecin Toruń Lublin Gdynia Tychy Katowice Częstochowa Sosnowiec Kielce Radom Rzeszów Gliwice Zabrze Olsztyn Rybnik Bytom Gorzów Wielkopolski Dąbrowa Górnicza.