WYCENA TELEFONICZNIE - 795 026 152 ZADZWOŃ
PRZEPROWADZKI 
TRANSPORT MEBLI I AGD
USŁUGI TRANSPORTOWE
 TAXI BAGAŻOWE
PRZEPROWADZKI MAZOWIECKIE 

Przeprowadzki Otwock

Nasza firma przeprowadzki i usługi transportowe na terenie Otwocka. W naszej flocie mamy różnej wielkości taxi bagażowe uzależnione od Państwa potrzeb.Transport przeprowadzkowy i ciężarowy. Posiadamy samochody z windą.Prowadzimy przeprowadzki biur, firm, mieszkań. Bezpiecznie i w niskich cenach.Oferujemy przeprowadzki na najwyższym poziomie.Ekipa ludzi jest do Państwa dyspozycji od 8 do 22. Gwarancja to wysoka jakość, wiloletnie doświadczenie i atrakcyjna cena.Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.


Świadczymy usługi takie jak:

-taxi bagażowe jeździ między miastami

-transport mebli, antyków, przedmiotów o większych gabarytach

-przewóz maszyn i materiałów budowlanych

-odbiór sprzetu agd i rtv ze sklepów

-przeprowadzki do krajów UE


Usługi transportowe Otwock


Nasza firma składa się z osób, które są rzetelni i uczciwi. Dokładają oni wszelkich starań, aby klient był zadowolony i ponownie skorzystał z naszej usługi. Klienta nasz pan. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doradzamy i planujemy wszystko od a do z. Wszystkie usługi transportowe Otwock wykonujemy w zespołach 2, 3, 4 osobowych lub więcej. Zapraszamy do współpracy.


Przeprowadzki Otwock

Transport mebli w Otwocku

Przeprowadzki Transport Warszawa Otwock Warszawa

Przeprowadzki na terenach: Warszawa Otwock Warszawa, Józefów, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory, Wiązowna, Jabłonna Górki, Kresy, Mlądz, Świder Wschodni i Zachodni, Teklin, Soplicowo, Śródmieście, Ługi, Tolin, Wólska Mlądzka, Zamlądz, Świerk, Natalin, Bojarów, Anielin, Kresy Nadbrzeskie. 

Jeździmy także do miast: Warszawa Otwock Warszawa Katowice Wrocław Kraków Bydgoszcz Bielsko-Biała Łódź Radom Poznań Dąbrowa Górnicza Rzeszów Białystok Częstochowa Olsztyn Gliwice Ruda Śląska Siedlce Toruń Elbląg Gorzów Wielkopolski Sosnowiec Gdynia Zabrze Olsztyn Rybnik Tychy Szczecin Bytom Lublin Kielce Gdańsk .